شما اینجا هستید >   دانشنامه
دانشنامه صفر و یک
تاریخچه برای صفر و يک تاریخچه 2012/08/02 10:45:09 ق.ظ تا

Untitled Document

شركت فناوري اطلاعات صفر و يك با هدف فعاليت در زمينه طراحي، توليد و اجراي سيستم هاي جامع مكانيزه با تمركز ويژه بر روي سيستم هاي مبتني بر وب از سال 1381 فعاليت خود را در حوزه ICT آغاز نموده است. اين شركت از بدو تاسيس با بهره گيري از استانداردها و متدولوژي‌هاي جديد توليد نرم افزار و با پشتوانه تيم فني متشكل از نخبگان جوان، كارشناسان ارشد نرم افزار و متخصصين با تجربه مرتبط توانسته است پروژه هاي متعددي را منطبق بر آخرين دستاوردهاي علمي و فني روز در توليد نرم افزار به مرحله اجرا درآورد.
 
 

راه‌برد اصلي شرکت  بكارگيري خلاقيت‌هاي فردي در چارچوب كار گروهي و در جهت توسعه راه‌حل‌هاي هوشمندانه و بديع مي باشد. از اينرو همواره نوآوري و خلاقيت از نكات كليدي و مثبت اين شركت بوده كه آن را در ادامه راه موفقيت آميز خود ياري نموده است.

از نقاط قوت قابل ذكر اين شركت حضور يك گروه مجرب از اساتيد و دانشجويان دانشگاههاي برتر كشور از جمله دانشگاه صنعتي شريف و دانشگاه تهران مي باشد. به گونه اي كه حضور اين افراد باعث توليد توان علمي بالا در اين مجموعه شده و بسياري از محصولات و خدمات اين شركت را اغلب در جايگاه منحصر به فردي قرارداده است

تمرکز بر اجرای پروژه های تحقیق و توسعه مطابق نیاز مشتریان، استفاده از تخصص ها و دانش مهندسی صنایع و کارشناسان علوم کامپیوتر در کنار فناوری اطلاعات و مهندسین کامپیوتر دراجرای پروژه های توسعه سیستمهای اطلاعاتی به کمک تفکر و تحلیل سیستمی، استفاده از چک لیستهای ممیزی و استانداردهای مدیریتی در عارضه یابی و تشخیص صحیح مشکلات،نیاز ها و اهداف مدیریتی سازمان ها،  کلید موفقیت شرکت و مسبب اجرای موفق آمیز و نتیجه بخش این پروژه هامي باشد.
 
 
رتبه بندي شركت فناوري اطلاعات صفر و يك در شورايعالي انفورماتيك در سال هاي اخير و انجام پروژه هاي موفقيت آميز ملي مانندپروژه ملي ميثم (مديريت يكپارچه ثبت ملك در سازمان اسناد و املاك كشور) به خوبي بيانگر پيشرفت اين شركت از ابتداي تاسيس تا به حال مي باشد. با اين حال شركت صفر و يك اين موفقيت ها را پايان راه ندانسته و همواره رشد و ترقي بيشتر را هدف نهايي خود قرارداده است.
  

|برگشت |