شما اینجا هستید >   دانشنامه
دانشنامه صفر و یک

صفر و یک


Untitled Document
شركت فناوري اطلاعات صفر و يك با هدف فعاليت در زمينه طراحي، توليد و اجراي سيستم هاي جامع مكانيزه با تمركز ويژه بر روي سيستم هاي مبتني بر وب از سال 1381 فعاليت خود را در حوزه ICT آغاز نموده است. اين شركت که با گرد هم آمدن گروهی از اساتید و دانشجویان علوم کامپیوتر دانشگاه تهران تشکیل شده بود، از بدو تاسيس با بهره گيري از استانداردها و متدولوژي‌هاي جديد توليد نرم افزار و با پشتوانه تيم فني متشكل از نخبگان جوان، كارشناسان ارشد نرم افزار و متخصصين با تجربه مرتبط توانسته است پروژه هاي متعددي را منطبق بر آخرين دستاوردهاي علمي و فني روز در توليد نرم افزار به مرحله اجرا درآورد. با توجه به روحیه دانشگاهی و ادامه تحصیل اکثر اعضای هیات مدیره در مقطع دکتری در دانشگاههای معتبر ایران و جهان، همواره آخرین استانداردها و راهکارهای مدیریتی و فنی در این شرکت به اجرا در آمده است.
 
 

راه‌برد اصلي شرکت  بكارگيري خلاقيت‌هاي فردي در چارچوب كار گروهي و در جهت توسعه راه‌حل‌هاي هوشمندانه و بديع با محوریت توسعه سیستم بر اساس مقتضیات حرفه و نیازمندیهای مشتری باشد. از اينرو همواره نوآوري و خلاقيت از نكات كليدي و مثبت اين شركت بوده كه آن را در ادامه راه موفقيت آميز خود ياري نموده است.

از نقاط قوت قابل ذكر اين شركت حضور يك گروه مجرب از اساتيد و دانشجويان دانشگاههاي برتر كشور از جمله دانشگاه صنعتي شريف و دانشگاه تهران مي باشد. به گونه اي كه حضور اين افراد باعث توليد توان علمي بالا در اين مجموعه شده و بسياري از محصولات و خدمات اين شركت را اغلب در جايگاه منحصر به فردي قرارداده است

تمرکز بر اجرای پروژه های تحقیق و توسعه مطابق نیاز مشتریان، استفاده از تخصص ها و دانش مهندسی صنایع و کارشناسان علوم کامپیوتر در کنار فناوری اطلاعات و مهندسین کامپیوتر دراجرای پروژه های توسعه سیستمهای اطلاعاتی به کمک تفکر و تحلیل سیستمی، استفاده از چک لیستهای ممیزی و استانداردهای مدیریتی در عارضه یابی و تشخیص صحیح مشکلات،نیاز ها و اهداف مدیریتی سازمان ها،  کلید موفقیت شرکت و مسبب اجرای موفق آمیز و نتیجه بخش این پروژه ها مي باشد. تیم تحقیق و توسعه شرکت صفر و یک در راستای  تحقیقات علمی خود، مقالات علمی بین المللی متعددی را در ژورنالهای معتبر علمی (دارای شاخص ISI) و کنفرانسهای معتبر بین المللی ارائه نموده است. نکته ی قابل توجه این است که این تحقیقات در ادامه در محصولات و نرم افزارهای این شرکت مورد بهره برداری قرار گرفته اند.
 
 
با وجود رتبه بندي مناسب شركت فناوري اطلاعات صفر و يك در شورايعالي انفورماتيك در سال هاي اخير و انجام موفقیت آمیز پروژه هاي بزرگ نرم افزاری که به خوبي بيانگر پيشرفت اين شركت از ابتداي تاسيس تا به حال مي باشد، این شرکت بزگترین افتخار خود را کسب رضایت کارفرمایان ارجمند خود می داند. با اين حال صفر و يك اين موفقيت ها را پايان راه ندانسته و همواره افزایش کیفیت خدمات و محصولات و به تبع آن رشد و ترقي بيشتر شرکت را هدف نهايي خود قرارداده است. |  مشاهده تاریخچه موضوع  |